Forum Psie Zaprzęgi Strona Główna Psie Zaprzęgi
Forum dla miłośników sportu zaprzęgowego i psów ras północnych
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znaleziono 4 wyników
Forum Psie Zaprzęgi Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zawody w lublincu sezon 2006/2007
jotmat

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2010

PostForum: Psie zaprzęgi   Wysłany: Nie Sie 27, 2006 23:54   Temat: Zawody w lublincu sezon 2006/2007
Czy zawody w Lublincu 25-26.11.2006r. MPJ GRY LUBLINIEC (extreme) sa tylko dla juniorow czy seniorzy tez moga brac w nich udzial i czy beda zaliczne do Pucharu Polski?
  Temat: K'woli pierwszeństwa - przedstawia sie moderator:-)
jotmat

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7226

PostForum: Kto jest kim   Wysłany: Pią Maj 26, 2006 16:08   Temat: K'woli pierwszeństwa - przedstawia sie moderator:-)
Aha tymczasowo pod skapem jestem niedostepny takze w gre wchodza tylko meile.
  Temat: K'woli pierwszeństwa - przedstawia sie moderator:-)
jotmat

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7226

PostForum: Kto jest kim   Wysłany: Pią Maj 26, 2006 16:07   Temat: K'woli pierwszeństwa - przedstawia sie moderator:-)
A Ozon i Iwan rzeczywiscie wygladaja jak bracia.Wink
  Temat: K'woli pierwszeństwa - przedstawia sie moderator:-)
jotmat

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7226

PostForum: Kto jest kim   Wysłany: Pią Maj 26, 2006 16:06   Temat: K'woli pierwszeństwa - przedstawia sie moderator:-)
Czesc!! Mam na imie Jacek jestem z Milicza i mam psa rasy samojed o imieniu SHADOW Smile. Pozdrawiam wszystkich. I zachecam do czestszych rozmow na forum. Wink
 
Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do:  

Psie Zaprzęgi  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group